Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Презентація марнославства

Порозлягалися голодранси під випрасуваним небом на пом'ятій полянці. Як у пісні наче: ой у лісі на полянці лежали бомжанці. Вора захопила ідея: робити з води гроші, то він, жуючи травинку, прораховував, що з того може вийти. Колись на шиплячій воді євреї збивали капітали, а українці - заступники євреїв на планеті. Отже...

Василь, обсервувавши довколиші звалища, повернувся до таборівки зажурений. Намагався відволіктись від того дурного мільйона, що вбився йому в голову. Він заздрив не тільки тямковитості Вора, але й Семкові, розгледівши у ньому галицького Гуллівера щодо чоловічого інструмента, адже таким «муромцем» теж можна розбізнеситися, нажити мільйон.

- ...ому ти, Зего, не бееш участі в емпіонаті іту по ибках у гечку чи там на пегшого ентльмена анети? - заспівав осанну багатству побратима Василь, іронізуючи. - оперник прославив Польщу лупов, а ти би ославив наш край з*лупов... Без айвих усиль завоював бих аким мустангом ерше ісце і став би знаменитістю, як ...ати Клички. Ебе і голосгакі ісіси з аким ойкуменом на уках осили б. Хай и ой задьипаний світ побачив, які ми потужні і в егйотичних сфегьах, не ільки у боксі. Ти цим гротеском, цим кавалком можеш боксувати ліпше, як Клички. І мати мільйони... І ми попьги тбе гщось гби маи, а та попги ебе і ми імно маєм. ...ебе одо шедегврів мужеських начал слід занести в игу єгкогьдів Гігнеса. Ти и ам гігнувся. Ти би міг своїм штопором, як британець Джонні Стрендж, вухами потягнувши літак на 20 метрів і встановив світовий рекорд, тобі би достатньо на 3 метри потягти, бо ще ніхто у світі не тягав літаків крайньою плоттю...

- Якби мені такий славень, такий прожектор в царстві тьми, - палко підтримав Асиля Вор, - я виступав би у вищій лізі гравців світського, а не свинського життя. Будучи завойовником сердець жіночої нації, в котрих такі-во фотогенічні дон-жуани, качулявся б в королівських постелях. Став би Соломоном: мав би 700 дружин і 300 наложниць...

- Атож! З аким щастям і уво оце гибіти, бути ормом для комарів? - доливав меду Василь, у мові якого проривася давньоіндійський виспів санскриту. - обі, емку, ожна пгисвоїти вання, як аісії Повалій - олотий голос, Золотий хирмейстер Укгїни!

- Поїдь, Семку, хоча би на Чорне море, і ти озолотишся. Тебе сприймуть як артиста з Хуллівуда! З твоїм дійсним членом-кореспондентом захочуть фотографуватися світські левиці, а ти не переч, тільки оплата за знимку наперед, і в валюті. До тебе буде черга ясних пань, котрі влітку, як і безхатьки, мігрують у зони відпочинку, - варнякав Вор. - Давай відправимо тебе у ерогенну зону - в Крим. Там заробиш купу грошей, купиш квартиру в Ялті і ми дружною сім'єю там перезимуємо, га?

- Їхав у Крим за сонцем і морем Дерищук, а привіз гонорею. Ви хочете, аби й я? І ніс від сонця облупиться. Як я буду виглядати з облупленим носом? - дивився веселими, добрими українсько-австрійськими очима на дифірамберів Семко. - Ви хочете мене здати в оренду?

- Тоді піди в коротушці-сорочушці хоча під паркан Цивілізації і капелюх покладь перед себе. І твоїй романтичній своєрідності накидають "капусти", що не лише на борщ, а й на антрекоти вистарчить.

- Тоді й лице в мене буде лупитися зі встиду…

- іба в бездомників є лице? Особливо оді, оли орпаються у смітті, - підкидав іронічного хмизу заздрісний Василь. - З таким рогом остатку, з таким онячним кларнетом і під азарну браму? Ні копійки не дадуть. Там ільки ещасним кидають: безногим, безруцьким. А хіба може бути людина-оркестр нещасним, коли наділений таким о скарбом, таким флиздриком? Це ж Чингісхан Другий! ингісхан був великим жінколюбом. Йому щоночі підсували свіжу вродливицю. Він клепав дітей, як хлоп косу клепає Коротше, тепер між землянами вештається армія нащадків Чингісхана - коло 16 мільйонів - велика нація!

-... Дівиці і вдовиці всюди з радістю приймали б Семка Чингісхана, - розгортав карту щастя Вор, - оберігали б як національне багатство, всі би з ласкою, як з паскою. Бо то таке: возьмеш в руки маєш вешч! Такий член прирівнюється до члена кабінету міністрів або й до головного члена уряду - премєра! Бог кожному щось дає для прожиття. Кому талант малювати, кому винаходити, кому золоті руки хірурга, а тобі дав цього шаленика, щоб ти ним здобував собі не тільки хліб щоденний, але й задовольняв зростаючі запити прекрасної половини людства. Кажуть ж бо: чоловіче достоїнство - в гаражі, а те, що в штанах - жіноче щастя! Тебе мати породила на самого Спаса, і дала тобі таке гутто, як у Фантомаса, то будь ним! Зумій себе подати! Будь облагороджувачем і заплідником нової генерації! Будь достойним носієм генерального стрижня людства! - завершив гімн во славу славня старійшина. - Бо що наше життя? Слалом за чоловічим кресалом!

- Вам, братці, треба на води, голови підлікувати! Візміть собі грани в писок, а не говоріть такого. Гріх таке говорити, - вставив нарешті слівце обурений Ін Яз, що обіч читав бестселер над бестселерами - Біблію. - То всьо, божичі, що ми маємо, від Вищої сили. Кому тенор, кому бас. Нема чого заздрити. Семку, ти прости їм. Вони води з хімією хлистнули, пробач!

- Що з вами, соловята, балакать, коли ви все своє носите на собі, у вас на троїх одні труси. Ви ніколи не будете підданими імперії Втіх! - одягав пушинку сміху на попсуте зморшками лице Вор.

Перегар, повернувшись із собачого весілля, яке друзі людства справляли на «Канарах», смачно облизувався. Побачивши друзів, загарчав на Семка.(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS