Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Семка колибами заколибали

За «сином нашої землі», «виразником нашої совісті», «воїном духу» невідступно полювала Дармова Пиятика і Багатюща Заїданка. Бадьорого духом Семка-борця запрошували в гості, частували ексклюзивами: оманьєрами, канапе "Постоли Олекси Довбуша", відбивними "Смажений москаль", шашликами "Підпалена сільрада", голубцями "КГБ в сметані", «вареничками з капеересами», «оселедцями в шароварах», борщем «Слава Україні», юшкою «Кохання Бандеросси», й іншими кулінарними суперквашами, суперкашами, супермашами, пиріжечками «Трусікі», тортиком «Єврей на паличці».

Їсти підозрілого торта, обачний Семко відмовився, аби міжнародної абсурдації не збурювати, аби йому не пришили антисемітизм. Цих торкати, а тим більше, споживати, знав наш начитаний герой, борони Господи. Ті, як дізнаються про поїдання «євреїв», так наелектризують міжнародну обстановку, що тіпатиме айвайським струмом усю мікрохвильовку Україну.

«Трусікі», як не віднікувався, вважаючи їх русскімі розтягаямі, таки жував, бо то, казали, ніякі не русскі трусікі, а рідні зайчики, тобто трусі. Семко обурювався і просив колибальників переназвати пиріжечки. Та кулінари не погодились, бо так пиріжечки краще розкуповувалися.

Однораз, коли Семко повертався додому, невідомі із-за рогу почастували його й дефіцитним і вишуканим на той час коктейлем Молотова.

Незнайомі, в тому числі й районні діячі, з ним віталися за руку, співчували, нарозумлювали, гордилися людиною, яка безплатно гаптувала національну ідею... Йшов Семко нарозхап!

Для більшої вибуховості, наприклад, його приєднали до засновників т-ва укр. мови. Після установчої крайової конференції за традицією, конференціали по дорозі додому заливалися в трьох колибах, що Семко два дні опісля не міг відколибитися. Вистогнував: "Заколибали колибами колибальники заколибані, що й не відколибишся колибально!"

Раз бачили чорнобривця Семка, схожого на Діогена роботи Хусепе де Рібера в літньому варіанті тільки, і тільки замість ліхтаря в руках наш Діоген ніс крізь людську круговерть світоч епохи - Пляшку: шукав людину, яка би не клюнула на цю кримінальну приманку.

Семко через ту пляшку і з РУХу вилетів. На державному святі вчорашні совєтікопузирі виголошували проповіді, від яких з нюдги і миша повісилася б. Тому й тверезого Семка знудило. Він, «заливши синь очей», ліворуч від паперті медіумів, презентував танець з пляшкою. Три тисячі присутніх зачарував, як наче Григорій Чапкіс, відволікши їх увагу від закостенілих промов. Народ замість кричати "Героям слава", провітрював карієсні зуби - щиро реготав з танцюриста...

Недавно, до речі, світлини перших просвітителів увібгали в книжку "99 облич молодої держави", де з 56 фотографій стирчать вуса автора збірки. Ті безсовісні вуса у всіляких ракурсах і профілях затьмарують безвусих патріотів, в тім числі і Семка. Більше того, Семкова голова з відірваним вухом на одній світлині ледве протуманюється. Це затуманення і безвухість підмайстрували, щоб він не пізнавався, не кидав алкогольної тіні на святителів держави.


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS