Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Рекламні зойки

Зеро, як йому здавалося, курсорив на Росільну, крокував у напрямку Грен- чи Хренландії. Хіба розбереш, коли тих ляндій насіялося, як хріну. Натхненний Нашкою і «Банедерівською» намурликував пісеньку:

" … прощай моє олятко, дівчино чорнобрива,

Нас нині розлучає та доля нещаслива.

Як прийде час веселий чи прийде зла година,

Я все тебе згадаю, що ти моя єдина".

В сонячній безодні плюскотів придатний для кінозйомок зелений Карпаторій. Якби тим шляхом проїхав письменник Петро Сорока, то ми мали б дві "Симфонії Лісу", а не тільки Петриківського, і наша симфонія безперечно переплюнула б сотворену Сорокою. А Сорока став би літературним Бізе і Брамсом вкупі, 48 номером трамваю, яким у різні кінці одночасно їдуть дві бляндинки, "Сарабандою банди лісляндії"!

Хоча довкіл росли вілли, як гриби у гаях, а в тих віллах-склепах мешкали реліктові люди - керони та лейони, - що могли дозволити собі золоті щелепи коровам вставляти, проте шлях, контужений ямами, верещав о ремонту. Автами смикало, шугало у вибоїни, водії, долітало до зарослих вух Семка, що тримався лівої фоси, лаялися.

То було не шосе, а маглівниця з елементами асфальту, від якої зуби кришилися, вставні щелепи у роті танцювали, апендикси інтенсивно засмічувалися, з нирок випадало каміння. Виходило, що наші дороги таки не асфальтом, а багатоповерховим матом криті єсть!

І все ж на узбіччях траплялися великі свіжозбиті плакати, котрі кликали туристів приїжджати в Карпати відпочивати, гарантували «конфеденційне обслуговування». До плакатів клеїлись оголошення, які любив читати наш мандрівець, адже оголошення це і худтвори, не тільки інформація.

Ось зміст окремих рекламних зойків, помічених Семком:

"Радо вітаємо вас of Rozgnjativ Land. Унітази на 24 карати! Тут і відразу!"

"Перетворимо наш край на туристський ДРайв! Ласкаво просимо of!" Внизу хтось фломастером вивів патріотичний заклик: "Краяни! Бережіть рідну природу! Відпочивайте за кордоном!".

Вичитав цікаві оголошення в долішньому кінці с. Ясень.

"Завтра в народному домі худ. еротичний фільм "ОГОЛЮЄМ МАХОМ".

"Продається приватизована земельна ділянка на кладовищі під забудову. Сухе місце, гарний краєвид. Близько бар, автобусна. Думай про вічне!".

Відчувалося, що край, уражений рекламною лихоманкою, багатий на сміхотрощі, що у Карпатах затівають семінар редакторів ЗМІ, що керівні вуйки регіону ходять на вухах від прочуханки київських "дядьків отєчества тупого", створюючи "відімость" розвитку туризму, яким їх задовбали.(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS