Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Семко захерувимив

Семко тимчасово перебував на дієті тверезості. Аж якогось дня біля будинку тверезюк побачив жінку у трикотажній футболці з написом на понтонах перс "Знижки з 1 січня", і таким ротом, що з ним ні в тин ні в ворота. Вона, сидячи на кривій жовто-блакитній лавці, рахувала п'ятаки. Багато п'ятаків, майже відро.

П'ятаки, актуальний напис на футболці, і те, що під футболкою Семка взяло за живе. Поцікавився звідки такі багатства, показуючи чомусь безробітною правицею на грудь. Чи не позичила б на четвертак тих цвіточків-копійочків.

- Стюардеса Херувима з автопарку, - відрекомендувалася незнайомка, випнувши запазушні надбання «Знижка з 1 січня». - Рада вас бачити!

Сподобалось і незвичне ім'я: "шо в імені твоїм?" Відгонило від нього херувимами, герасимами, гербіцидами. Хер у Вима… Херу вимя. Херосіма з Нагасаків, - словом, щось з небесних летунів. То вам не ляфам Зоїще. Фігура айн, цвай, драй, а грудь ахт, ной, цен!

- Що то у вас, Херувіма, таке імя екзотичне?

- Угу. Так мене назвали батьки, бо не було мене куди притулити, як народилась. Хоч літай херувимчиком, коли виписали мамусю з роддому… Мали тато з мамусею тільки валізку - усе надбання подружнього життя. То й мені колиску з того чемайдана зробили. Я виколисана у чамайдані. Тому в мене й ноги такі інтересні. У школі я через це хропіла на уроках, літала у снах, потому літала по роботах. Імя зобов'язувало. Тому я й стюардеса… Тому й до вас прилетіла, - в очах галузки Євиного древа, грали бісики.

- Слава Херувимі! Присно і нині!- гукнув усміхливий брюнет, як всім гукав у той зоряний час. - За знайомство треба випити. Гість - дому радість!

- Гроші державні, - продовжувала відкриватись Хуравіма. - Але якщо "цуцик" ібанка з пітатєльним вещєством "кукумарії" на двох, попашталякаємо. Я дуже люблю кукумарів...

Приніс чвертівку і бляшанку пятикопієчної консерви "кукумарія", яка самотньо позіхала на порожніх полицях крамниць, як останній з могікан совітських закусок. Засмажив яєчню-квартет з полтавськими шкварками, налив у тарелі залишки «кулінарної речовини» з фіолетового борщу.

Під час келихування, Семко дізнався, що Херувима працювала "стюардесою" автобуса на міському маршруті "ДЄД - кладовище". Зачовганий буденністю, яку розчовгувала горілка, цісаревич таки спокусився: чи на монету дзвінку, чи на Херу чи на Виму, виколисану у валізі, чи на очі в бісиках, чи на перса вау, чи на рота африканська робота - годі розчовпати. У всякому разі, запросив копійки рахувати в квартиру, обіцяв допомогти.

Херувима володіла не тільки богоугодним іменем, але й сексуальним обличчям, до якого хотілось причепити ярличок "Не кантувати!". Хвалилася, що виступала у народному драмтеатрі, отримала обласну премію за виконання ролі Баби Яги. Лише ноги заоригінальні: не ноги, а засіб боротьби зі злиднями, засіб пересування місцевістю з перепонами, житло для хворостей.

Постелив Семко гостесі, яку вже причмелений, покликав і Сферахима, Фірулима, Фуркалама, на канапі, де після ванни, паруючи вологістю, прилягла, і довго парувала. Ніч уже не трималася купи, день розтягнув її залишки по кутках обрію, а Семко, закутавшись у перса Херувими, спав сном або херувима, або семикрилого серафима. Чорт і шо!(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS