Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Осквернителі храму тіла людського

Невдовзі опинилися в монастирику. Але головного виганяча дияволів з грішних храмів тіл людських не застали. Екзерциста перед тим забрали до лікарні, бо, казали тутешні, йому Люцифер зламав руку у лікті, якою він орудував копієм. Таня з Йосипом подались до помічників ченця, щоб з'ясувати, коли екзерцист з'явиться народу, щоб все таки домовитись про прийом туристів.

Перед капличкою, в тіні історичних дерев, за похідним престолом з Біблією посередині, сиділа відома мольфарка з галицького Кобелятина А. Мих. Дримбарук, яка теж приймала хворих, рятувала від духовного падіння, а заодно від фізичних недуг, а найбільше - від перевантаження гаманців. На той час цілителька простоювала.

- Вас, брате мій, щось мучить, - обсервувавши запущену постать Семка, що підпирав бородою історичну липу, сказала співчутливо.

- Душа, - признався Семко, бо після такої скрипучої дороги, більше його нічого не боліло.

- Бо ви її замордували, ви її, душу свою, не слухаєте, не зважаєте на її поради, не виконуєте її бажань. А треба повсякчас, повчала цілителька. - "Якщо хочете щось вирішити, запитайте своє серце, свою душу, наприклад: "Душе, хочеш молока?". Якщо вам внутрішньо іде відповідь "так", то пийте, якщо "ні", не пийте".

- Я не п'ю молока… я… гм…

- А треба. Не бажано пити сирі яйця, харчуватись м'ясними стравами, бо це осквернителі храму тіла вашого, як от відбивні, ковбаси, шинка, шпондеровка, сальцесони, шашлики забруднюють і затримують очищення організму. Вони гниють в людині і людина гниє разом з ними на корені…

Бачу, ви ззовні забруднений, але внутрішній бруд, аби ви знали, - ще страшніший, ніж бруд зовнішній. Тому воістину кажу я вам дозвольте Ангелові Води освятити вас і зсередини, що наповнена мерзопакістю, щоб позбулися всіх минулих гріхів своїх й тоді ви станете таким же чистим, як піна ріки Лімниці, що виграє в промінні сонця. Як маєте гроші, я можу зараз вас очистити, а...

- Не маю я грошей.

- Тоді зробіть собі самі вдома таку процедуру.

Пораду Дримбарук наведемо повністю, оскільки її може використати кожен забруднений, а ми такими є на 99 відсотків. «Візьміть великий гарбуз, що має стебло, яке опускається донизу, довжиною в людський зріст; очистіть гарбуз від його внутрішнього вмісту і наповніть річковою водою, підігрітою сонцем. Повісьте гарбуз на гілці дерева, схиліть коліна перед Ангелом Води і потерпіть, поки кінець гарбузового стебла проникне у ваш зад, щоб вода проникла по всіх ваших кишках. Залишайтесь коліносхиленим на землі перед Ангелом Води і моліть Бога Життя, щоб Він простив усі ваші гріхи, і просіть Ангела Води звільнити храм тіла вашого від усіх нечистот і хворіб, що наповнюють його. Потім пустіть воду з тіла свого, щоб нею ринуло із тіла все, що виходить від сатани, все нечисте й смердюче».

- Але в мене нема гарбуза, - вислухавши цілительку, поскаржився Семко.

- Тоді я вам дозволяю замість гарбуза зробити реактивну клізму… Три ангели-брати Повітря, Води і Світла хай охороняють вас щоденно і щоночно…Покладіть підкову під ліжко для гарного сну. Ключ, запор, замок, язик. Амінь.

- Так би й відразу… Я з вами розрахуюсь, пані, пізніше. Я шукаю мільйон і тоді, коли буду при грошах, обов'язково розрахуюсь… А ви би не могли, пані цілителько, сказати де є отой мільйон? - І він коротенько виклав суть пограбування банку, погоні за чистильниками фінустанови.

- Мільйон ви віднайдете, але ним скористаються уже ваші близькі чи знайомі, - відповіла всезнайчиха. - Хворобу треба виганяти словами: "Вступися, хворобо, вступися, сатано, я проганяю тебе іменем і силою Бога… Ключ. Замок. Писок. Амінь. Ти пойняла?

Коли Семко відмовився, сказала, що слід іще прийняти 17 сеансів клізм, кожна з котрих обійдеться не менше 20 грн, щоб злий дух прислухався до порад і покинув тіло грішного парафіянина. Грішного, бо в гріху зачатого, в грішному суспільстві проживаючого, гріховного бажаючого…

Останні слова цілительки почула Таня, яка повернулася, і тут же попросила цілительку порятувати її від потовстіння і причарувати коханого.

- Ви ким працюєте? - було першим запитанням цілительки.

- Я працювала кухаркою, тепер перевчилась на турагента…

- Воно й по вас видко. У вас остеохандроз - солеві відкладення, - не моргнувши оком, виставила діагноз кобелятинка. - Ваша хвороба не випадкова, бо забагато споживали дармових харчів, багато сумок з продуктами переносили з роботи додому, багато не додали відвідувачам, тому й стали ви такими і хребет ваш став, як бетонний міст. Храм тіла вашого перетворився у бред самошедшого, бо хребет не гнучкий, не працює, а обростає жиром. Тому й заміж пора, щоб хребет працював. Ти пойняла?

- А як причарувати коханого?

- Насамперед треба скинути зайву вагу. А тоді вріж трошки трусів і дай мені для заговорення, щоб любко тримався все життя одних трусів. У повномісячну ніч ті труси три рази йому треба дати понюхати на перехресті трьох доріг, ти пойняла?

- Я не маю трусів при собі.

- А на собі?

- І на собі не маю, вода обтрусила - вкрала…Струсила!

- Не пойняла! Як то без трусів? Третє тисячоліття від Рождества Христового, а вона без трусів! Тоді ми з вами не маємо про що говорити, сестро. Ти шо, відьма? Спокутуй гріхи, а прийдеш тоді, коли хвіст відпаде. Пойняла?

- Пойняла, але я ні хріна не пойняла… Я буду старатись. Подамся до отця Семена Кожного у село Грамотне.

- Ги, але ж ти неграмотна, а Кожний приймає лише грамотних.

- Я маю вищу освіту.

- Вища освіта без трусів?! То ж дикість! Тріпілля! Маразмат! Пойняла?

Сердита Таня, помацавшись там, де би мав бути хвостище, не слухаючи вже цілительки, що навздогін стрекотала: "Ти - відьма! Ти пускаєш відьомські гази... Тебе пердизм вірусний заколибав, тому й труси згоряють. Ти заразила село свинським грипом. Ти голосно пускаєш вітри, а в тих повно мікробів свинського типу… Ти пойняла"?

Таня додріботала до авта, де чхав зашмарканий Сліпий. Наказала хутчій забиратись звідси поки хвіст не виріс. Чомусь подумала, що, може, від тих її відьомських вірусів і в Йосипа шмаркульоз.(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS