Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Йопересете

Й інші прибульці, заворожені поламаним простором, спілкуючись з горами, через телефони, смартфони вели репортажі "на родіну". Татишокали, токапецькали, огогокали, ююйкали, тидивикали, вауукали, красотіщали, якакрасакали, ізумітькали, кайфакали, кльовокали, ійойкали, класікали, оцетакдакали, чудовокали, офігеннили, набутерброджувалися, остограмлювалися, обіймалися, пупукали, фоткалися… Зафіксовано також вигуки: «дуже, дуже, дуже», «суперова композиція», «отлічная картінка», «масштабно», «обалдіти», «йопересете», «автора!», «Париж!», «кошмар», «нема слів», «хаус», «уфігенно» і «дасістфантастік»!

Найчастіше прибульці фотографувалися із набитою сіном, "скаженою" лисицею, на якій висіла пам'ятка: "за фотографування 5 гривнь". Поряд стояли такий самий випотрошений вовчище, козуля, білочка на гілочці... Хіба не сказишся! Заспані місцеві легіні непогано на цій фотканині огривнювалися, це було видно по їх запухлих обличчях.

- Народ вчиться нарешті з високогірного повітря робити гроші! Легені Європи таки виготовляють ароматизоване повітря, як козяче молоко - солодке і помічне! - продовжив діалог з горами "панамець".

- Сиротинець роблять з гір. Як з усього порнокопитні роблять порно! Вони навіть не усвідомлюють того, що при таких темпах відстрілу, Карпати стануть бездітними, - перечив товаришеві чоловік, схожий на дантиста (зуби в роті не вміщувалися). - Ми досягли того, що нині на одного зайця припадає сорок мисливців і мало що менше гончих собак. Хіба заєць їх на своїм хвоситику потягне?

- Треба виводити нову породу зайців. Скажених: чупакабра. Тоді все стане на свої місця. Інакше, я не бачу з цього аборту виходу.

Семко за 20 грн. зумів продати щирим українцям зібрані афини, бо в Карпатах навіть скупендрії стають нормальними, то вже мав на чвертку сорокаградусної «Віват».

Звідсіль до озера іще треба пхаться і пхаться. Попри норовливу річку Тереблю, що біжить з гір, як пяний до суду. Селами повзе сорокатою зміюкою асфальтівка, підіймаючись ближче до неба, яке то тут, то там поплямлене хмарами, котрі, здається, протирають його синьскло. На галузках пришляхових дерев і кущів сушаться: ліфчики-окуляри, трусики-мацюсики, гамаки бюстгайтерів гойдаються, мотузочки стрингерів, надупників, нагопників, напрутників.

Берегами річки - карпатолюбці з усієї України. Народець, кайфує, засмічуючи довкілля! П'ють, щоб не бояться гадства полозового, що тільки й збереглось в природі, шипить на приїжджих, як пяний Василь. Рештки гірської звірини пішли на м'ясо і чучела. З кущів понаставляли свої зади хіба що автомітцісузюки, тойотки, хюндаї, мерседеси, а попри них дебелі укрбабічки з пухкими "багажниками", придатними для потужного драйву.

Семко знайшов у воді модну жовтаву майку з великими вирізами. Виполоскав, викрутив. Переодягнений вже не так фонив(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS