Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

СЦЕНА 00000

- Що ріжем?

- Та грудь вже моєму заважає. Кае - інакомисляча. Треба ізмельчить трохи. Я вже підбирала два рази. Одно казав мій: хочу як у Шиффер. Як балкони, щоб були...

- Плоский телевізор іскажає грудь.

- А ото мій дивився по телевізору плоскому, так там у якоїсь "французькі" груди вистрілили, і вона пішла со святими в упокій. Мій боїться сиротою залишитися, а ти?

- А мене цілуліт задовбав. Треба трохи підгарлля відкорегувати, а то, кажуть, виглядаю на жінку начальника з київських пагорбів.

- І ти не боїсся? Антон робив операцію - зіпсував лик, зробив собі обличчя війни, та ще й говорити не може - гундосить після операції, що й з роботи вигнали, херург перерізав якийсь нерв... Чи ти свій фейс застрахувала?

- Підходить Антон тепер під категорію дітвака війни. Хай би виробив собі посвідчення. Сів на пільги. Хай би сказав, що в нього в руках розірвалася граната...

- Вам усе смішки! Американський артист сорок дві операції виніс. Сорок дві! Ти собі уявляєш на скільки треба бути мудрим, щоб сорок два рази лягати під ніж, і за це платити великі гроші... із-за якоїсь некомфортної сдраної пики.

- Памела Андерсон після 26 операцій, щоб посміхнутись, мусить задирати ногу...Якби то ще сільська баба, а то ж артистка...

- Всі ми артисти з задертими ногами. А цей доктор хоч чогось вартий?

- Та свій. Павло Пішак. А свій як не заріже, то хоч скривиться. В нього носи виходять, уміє їх зліпити, просто - ліпиніс.

- А я чула, що з нього пластифікатор, як з мішка дирижабль. Що він гінеколог.

- Всі нині беруться за обличчя, бо пикатих розвелося, як колись бізонів. На тім роблять бізнес, з пик мордяки виворачують, а то на одно виходить. Що пика, що морда - лише щурів бити. Від переїдання то все. Жиромор!

- Одній губи помпували, то з лиця ніц не лишилося, лише губи. Ходить надута, як кобила. І то за свої гроші. Ти би хотіла за свої гроші стати кобилою? І муки перетерпіти?

- І чоловік каже, що його жінка на нього весь час дується. Вона не дується. Тепер така її врода.

- Я виділа як вони справляють свято живота: вирізають жири на черевах. Ійой! Як на свинях. Ніж під пупець пхає, як у масло, а черево ходить як Чорне море, що годі в руках втримати. Цунамі сала! За один раз 5-6 кіло смальцю з-під пупця ком гір. І "офшорну" зону теж стісують. Фе...

- Забирають і мішки з-під очей, і другу бороду з-під бороди, і воло, і всьо заберуть, що з людини вже нічого не залишається, лише шкапа - шкіра та пакет кісточок торохкоче під цератою шкіри. Мода пішла! Поки не вичистять гаманець, то й не втихомиряться.

- Була вагітна, а не знала, пішла черво зтісувати, і наробила такого...

- Виглядає, як біла корова.

- Ворона! Уся порізана, далі різати нема що. Лише обрізки з неї й залишилися.

-А наша сусідка привикла у супермаркетах костиляться. А її мати без черг не може, бо за Есесер із черг не вилазила. Тоненька, як ниточка. А дочка - повна пазуха силікону - 10 кіло. Груди-протези тягнуть до землі. Земне тяжіння сильне, магнітить.

- Ті груди, моя любонько, для того, щоб не стояти в супермаркетах, а щоб лежати. Створюються... для лежачого способу життя.

- Якби їли менше макаронів, то би не треба силіконів. Смерть макаронам!

- Хай живуть силікони!


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS