Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

СЦЕНА 0000000

- Працювала родильною машиною. І підстилкою, і родилкою. Поєднувала приємне з грошовитим - ще приємнішим.

- Ти шо з дев'ятого поверху звалилась?

- Здавала себе в оренду. Своє тіло римським мільйонерам. Виношувала дитинча для бездітних беніто, котрі не хочуть родами фігуру Італії портить. Як то називається? Інкубаторна мати, підставна. Чи сурогатна. Не один дідько хіба!

- Любов у стилі порно!

- У всьому винні макарони. Спагетта!

- Захланність безмежна. Ірусик від того драйванулась.

- Абсурд полягає у тому, що Ірка за договором лягала під італійця, зачинала дитя і виношувала, народжувала і отримувала гонорар за то, дитину забирали, а вона знов у декрет відправлялася. Виношувала наступне дитя для безплідних. За три ходки маєш мільйон. Плюнь ми в лице, як брешу! Ти думаєш, за що Любусик вигромадив триповерхову віллу? З євромеблями. Там навіть плінтуси імпортні! За один шкіряний диван лише заплатив чотири тисячі єврів! То за ті, що заробляла підстилкою, за інкубаторні. Усьо село гомонить...

- А село відки знає? Воно що на Ірусю мільйонера підсаджувало?

- Я не бачу в усьому цьому непростимого гріху. То, як на хлопський розум, найлегший спосіб заробити великі бакси. То не стіну штукатурити на вітрах-холодах. На перинах, у теплі лямури з чужим паном... І за те тобі ще й євра! Годували, аби дитя було здоровим. Прогулки на Везувій, курорти. То що робота? Від того що: крижі ломить, руки крутить чи в хребті заскакує?

- Що ти, подруго, мелеш, спам'ятайся? Ти така сама, видко, як Ірусик. Та гроші, то ще не все, гей!

- А що тут такого? Хіба не все одно хто як і в який спосіб заробляє собі на прожиток? Я якби-м була молодша... Третє тисячоліття надворі! Гроб... Глобалізація! З тим треба рахуватися, шляхетні! Не будьте шизофами!

- Щоб тобі заціпило.


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS