Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ФАРФОЛОМІТТА - не ГиМиО

Марійка Погукай зростала на хуторі Хрущики, де хрущі, а не п'янички, ще й нині над вишнями гудуть. Мати - спеціаліст по нерухомості: працює штукатуром-малярем, батько -доїшник, на посаді доїльного апарата в місцевій КСП "Зоря капіталізму".

Марійка - одна з суперзірочок, що засвітилися на телеконкурсах. Прибране співоче ім'я - Варфоломітта Екзиль.

- Будь ласка, Варфоломітто: як ти потрапила на кастинг?

- А чого тут ховать. Кастинх відбувся. Там відкастингували чимало молоді. Найсуразнішої. Починали від "Вопіющих трусов", закінчуючи "Поющими цицьками".

- А при чому тут "Пающиє труси"?

- "Воющиє труси" на кастінхгу, якщо не ошибусь, білими трусами тіпа бікфордов шнур, взяли усіх трьох із журі і публіку, і вирвалися вперед, а я взяла голосом, в основном. Тому професорові по бокалу чи по вокалу, чи по цимбалах, чи по барабану подобався мій говір, Потапу моя неізвращонна силіконом фігура, а Брєжнєвій нравиться Потап і всьо зійшлось. Пропускали. Там брали, хто чим міг. Щоб тільки пробиться.

- Як тобі кастинг і конкурс "Суперзірка" на ТБ взагалі?

То не кастінх на суперзірку, а на супердірку. Глядіть тошно було, як вони суперзірились. Усяка на сцену хоче, орьоть не своїм голосом. Член журі Потап отпотапується по-чорному, матюкаться тільки уміє, кастингующихся ображать. Вєрка Брежнєва веде себе похлєще Леоніда Брежнева. Так цьой був, кажуть, генеральним секретарем Компратії Союза, а ти в подмьоткі йому не годишся, а скіки помпи. Ну чувачка виступа, ну співа, та як вона співа, то ридать хочеться. Моя бабка отаконько співала, коли на смертном одрі ноги задирала. Єс!

Видумали "Поющі труси". Ще нам цього бракувало під час світової кризи! Доробилися! Що вже в одних трусах... Ганьба! Без трусов іще нікотрі співачки не зважились. Глянц пише, шо Брітні Спірс не носить спіднього, видать, економить на цім. Таке собі дозволити може і Мадонна... Пугачова не може, бо вона вже не першої свіжості, Джек Пот. Вони уже можуть дозволити собі сходить з ума, їм уже все сходить. Якщо далі так піде, то недалекий час пающих і... без трусов. Щоб випурхнуть на більшу сцену, то й не такої заспіваєш!

- Що ж тоді жде естраду, коли труси познімають? Що далі зніматимуть: шкіру чи шо?

- Напевно Чишо буде фігурувати і в кордибалеті також. Бо який то кордибалет без Чишо? Невинні підтанцьовки. А ким ти нині тими вихилясами подивуєш? Остолбєть! Попса в ішемічном стані!

- А чому ти виступаєш без кордибалету?

- А навіщо! Кардиболет - прямо бордель на сцені, що дітям до 16 років підглядать заборонено. Світіння гапками засліплює дитячу свідомість, їх знання шкільної програми робить мрак!

- Ти їздила на гастролі в Америку? Як там тебе глядач сприймав?

- Як де. Діспора сприймала на біс. Кричала діаспора: «Пішла ти до біса з своїм репертуром, бо дорогі білети».

- Кого ти обожаєш з імпортних співаків?

Мені наравляться всякі. Особенно - Джек Пот. Цей ходить по сцені, як павіан, хвоста дере до куда твоє діло! І наші наче всі інозьомні, бо назви тих гуртбанд якщо не бандитські, так іностранні. Хіба співа по-людськи цей як його, львовський храпбек, шо тато у нього міністром був. Добре співать, коли тато міністр. Як би він співав, якби тато, як у мене, був общественним скотарем, а він у нього підпаском, як я? Я би хотіла бачить.

Їх, отих попсярів, хлібом не годуй, дай подихать сценічним пилом, тобто мистецтвом. Да, це особенне чувство. А коли іще тобі не ляпають через раз, а густо, а ще коли бабла сиплять достатньо, то взагалі ноу-хау!

- Як ти міркуєш, Варфоломітто: любов у пісенних текстах обов'язкова?

- Ну як же ж без любві. Це як без грошей! Без любві - вобще несерйозно. Поплавський співа про сало, це понятно, а всі решта - про любов, як ріка воду несе. Я тебе штовхаю, бо я тебе кохаю. Інакше на сцену не проштовхнешся.

- А як ти ставишся до органів у репертуарі, піснях взагалі? Ото співають "Я беременна, но только временно". Ось Кузьма створив пісню про нижню білизну, де є і такі рядки:

Я своїй малі, що називаєсі Натаха,

Подарив труси, котрі залазять в @рку.

На розмір замалі - Натаха каже, трохи жме:

Залізли в @рку так, що вже не видно їх вопше...

А далі - взагалі гінекологія.

- Без секса в пісні нікуди не дінешся! Все залежить від того чи ти співаєш, чи ти пайош. Якщо ти пайош, то іще куди не йшло. А коли ти співаєш, без цього пісня не проходе. Пісня без полового кайфу не годиться. Додає ляпасів, оплесків, котрі для співака, як кайф для наркомана. І автографи у відомостях про гонорар.

- А як на рахунок англомовних пісень у твоїм репертуарі.

- Дуже єс! Інозьомні співанки виручають. Ти можеш співать як заугодно, всьо рівно глядач буде аплодіровать з апломбом, потому шо ні хріна не поніма, як і той, которий співа. Усяку глупость одспівуєш. А от та со звіздою на тім'ї, Сердючка, виконувала пісню на Євробаченні про Рашу, так політічеський скандал вспихнув. Виправдовувалась потім, що то не раша, а параша. Чуть в тюрму не загриміла. Зірка спасла, бо вона защища мовби і рекламує кремлівські зорі, Ересефесер. То Путін змилувався. Тут треба смикать мізками, щоб в міжнародну халепу не встромиться. Лічно я співаю германські пісні, бо я учила в школі німецьку: Їх бін тебе я лібен і так далі. Нравиться людям, особенно, котрі на окупірованой території у війну перебували, викликають до біса багато разів.

- Кажуть, ти збираєшся стати бізнес-вумен.

- Бізнес - це мені як на роду. Моя бабуся спекулювала на дріжджах, матуся - самогонкою! Але не дуже я ще вумен. Дехто каже - бракує мені клепочки в голові, мовляв, селючня. Та не біда. Клепочка буде, аби тільки гроші. Зара я учусь на філологіческом, оканчую третій курс, то за дипломом справа не остановиться. Коли я їхала на кастінх, то теж коло пульсу пальцем дехто крутив... Пойміть же ж: їхала Маруською, повернулась Варфоломіттою. За розкручене ім'я все можна придбать і оту клепочку і стать отим, чим кажете. Бачили отих світських левиць, що їх пасе на всіляких тирловищах, збіговиськах Катя Осадча. Ну та, що капці, гарбузяччя на голові носить замість капелюшків, щоб відрізняться од смертних. В основному - "у світському житті" силіконова бабнота тирлується, а вони ясновельможних пань з себе корчать. А в мене ж погруддя і губи, і все остальне від тата і мами, справжнє, а не ГиМиО. Так хіба вони такі вже вумен? Я ж не гірша од них, я ж натуральна. Якщо на те пішло, то на натуральні продукти і товари попит возвишений у всьом світі, без ГиМиО!

- Твої плани на майбутнє?

- Не ударить лицем в грязь! Утриматься на завойованім плацдармі і продвинуться вперед, не застосовуя локтів, щоб альбома видать. Щоб не казали: Варфоломітта випендрюється. Бере бюстом, а не голосом. Золотого грамофона премію отколоть, в єврофестиваль затесаться А там дасть бог день, дасть бог пісню. А може, й якого турка, як Ані Лорак. Головне, щоб якось квартиру в Києві одцибушить. До того й стремлюсь!

- Хай щастить!

Балакав з Варфоломіттою Іван де Курчамаць


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS