Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ЯК МЕД, ТО Й ПАЗУХОЮ

Мій знайомий «козак на солодкім меду» - Олег Корочка - заклятий пасічник, через бджоли щораз має дочиніння з сусідкою, застояною дівою Галею.

- Забирайся до сатанинської матері зі своїми бджолами, щоб їм жала покривило, щоб мене не шпатили. Вони мене вже заїдають!- кричить Галя, пораючись на городі. - Я не можу бульбу обгорнути. Я вже не маю права надвір вийти. Я що, медодром?

Олег, глянувши на Галю, засопів - мед нині дорогий:

- Ви знаєте, Галинко, що укуси бджіл, то фест помічне, за бджолотерапію люди крикливі гроші платять, а вас задарма кусають, то ви би мали, Галинко, мені платити і за те, що дихаєте медовим повітрям. Ви он які здоровенькі, не хворієте, що не один заздрить, коли на вас гляне, серце в'яне. Бджолина отрута розріджує кров, стимулює роботу серця. Ще жоден пасічник не помер від інфаркту міокарда...

- Я піду до участкового! - не вгамовується Галина. - Або заллю ваші вулії ацетоном!

- Нате вам, Галю, літру меду за незручності та й лишітся того ровера, - зацитькує розлючену сусідку Корочка.

Ласує Галя медом і сидить тихо, як миша під віником. Як вилиже слоїк, знов здіймає ґвалт: "Я що, медодром?!"

Якось Олег узлостився, не давав меду, бо вона ще й вощини на лік запрагла. Сказав, якщо як така мудра, то най собі сама візьме. Пожадливиця до вулика таки полізла, натягнувши на обличчя тільки сітку. Була ж в маєчці. Грудь у вулик опустила, а звідти вже витягнути було годі... Добре, що Олег мерщій виволік Галю, запхав у авто - і до лікарні. Вся лікарня збігалася поглянути на рекордсменку щодо бюсту. Най би сі Памела Андерсон сховала з своїм мегабюстом.

- Коректіровка по нарощуванню бюсту у світі нинька коштує великі доляри, а вам задурно, без хірурга, целуліту...

Як увидів після того трафунку мій Міцько покусану Галю, то так сі тішив, як дурний образами класиків марксизму. А бюстоноша Галя у журнали гламурові потрапила. Заробила стільки, щоби з чотири такі пасіки, як у Олега купив. Ухопив її заміж якийсь вутлий німец з Мюнхена, що натрафив у Інтернеті на монументальне бджолине погруддя Галини. Щоправда, тепер, коли груди Галини увійшли в свої береги, спласли, подав той "фашист" на розлучення, бо він на таких кляйнах не женився, а на грудях-гросах, а то є його слабістю і менталітетом. Пішла ти, каже, наХ гаузе! Фарштейн?!


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS