Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ВИМОГИ ДО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Спершу ніж балотуватися в депутати, перевір себе на придатність до такого звання і хиразматичної харизми! Бо депутат повинен бути аморальний, деградований тип, покидьок, настояний мордоворот.

Перевір себе на наявність крихт совісті, чесності: чи винесеш пятирічний строк морального розкладання. Якщо ти на 10% з доброти, нічого туди пхатися, оскільки прерогативою в депутатській діяльності - боротьба з Добром для народу.

Саме цю мету переслідують закони прийняті парламентом.

Перевірся чи до брехні в тебе нема алергії, чи при брехливих спічах не червонітимуть твої наїджені за громадський кошт лиця.

Ти повинен вміти зневажати закони і моральні принципи та заповіді демократичного суспільства; прикидуватися любязним до людей, яких ненавидиш, без мила замилювати очі несусвітньою брехнею простим смертним. Посміхатись через силу. Збиткуватися над чужими ідеями і ідеалами, людським горем.

Чи здатен грати в звабливі, модні між депутатами ігри? Чи ти витримаєш сауну з дівками? Чи не бридкі тобі ці п'яні чужі створіння?

Ти повинен уміти стріляти, бо доведеться ходити на полювання, прив'язаних звірів пристрілювать, щоб не пристрелив себе, товаришів.

Чи умієш користуватися ножем і виделкою в правильному напрямку, відкривати пляшки з винами, горілкою, коньяками? Бо то все входить у основні депутатські обов'язки. Щоб не покалічитись за депутатським столом, не вибити корком від шампанського ока друга своєго.

Потренуйся в поїданні їжі, по можливості розшир собі шлунок, щоб міг за один вечір проковтнути щонайменше 10 кг різноманітної жирної дармової їжі, спиртних напоїв.

Чи ти умієш плавати не тільки в розкошах, які тебе чіплятимуться, наступатимуть на п'яти, але й морях-океанах? Це теж входить в меню народобранця.

Чи умієш брати хабарі так, щоб комар вуса не просунув? І ними розпорядитися, аби не викликати у виборців стресів, підвищення артеріального тиску, серцевих нападів?

Чи здатний бути тушканчиком, чи стійкий до підкупу мільйонами баксів з провладних фракцій депутатської більшості?

Потренуйся натискувати принаймні на десять кнопок одночасно, бо доведеться бути кнопкодавом і за себе, і за відсутнього баньдюка.

Нарощуй м'язи, тренуйся і в кулачних боях, і в боксі, і в греко-римській боротьбі, бо потрібно захищать трибуну і честь мундира від ворожих фракцій, щоб не перетворили твоє суспільно елітне обличчя у рану.

Якщо ти розумна, чесна і порядна людина, тобі у Верховній Раді місця немає. Як мудрості і здоровому глуздові!

ПАМ'ЯТАЙ: ВР - це така фабрика, де з порядних людей виготовляють, холуїв, моральних калік - людей-гапликів.


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS