Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ЗВАБЛИВИЙ СИЛІКОН

Мала пані Рая фігури трохи! І не мала клопоту. Мала грудочки, а зробила собі грудь супервау! На силіконових подушках. І пампушкою стала. До того чоловіки до Раї - нуль по фазі, а як грудь підстрибнула, то й рейтинг у Раюхи плигнув угору.

Як на шмат сала почали задивлятися укрфренди, виховані на цім нацнаркотику. А ще коли одягала у вертикальну смужку на це "пріобретєніє" яскраво червоний светр, коїлася навколо Раї Содом і Гоморра. Силіконовий шал, завал!

Не встигла остаточно одійти від наркозів після корекції, як до неї, реставрованої, люди вищої проби почали хилитися.

- Роби бізнес, Раю! Мати таке ТЗОВ і не мати з того ніц?

Побачив Раю телережисер лотерейних розіграшів. Запропонував:

- Ходи, крута, на телебачення. Програма розиграшу лотерей - якраз для твоїх грудей! Будеш тільки либитися і дурнувато хіхікати на камеру - вся робота. Граєш і виграваєш!

Викликали Раю на розіграш лотерейного мільйона. Щоб прикрасила підупавшу програму. Раю на перший план, крупним планом показували. То чоловіки вищали, якби їм у дверях пальці затиснув, коли дивилися на звабливицю. Бо такі пишноти будь-кого заставлять грати в лотерею. І виграла там Рая сто тисяч грн. .

Залицяльників - хоч в металобрухт здавай.

Один напористий знайшовся.

- Якщо не я, то ніхто!

Поверталася бізнес-леді якось після тріумфу ввечері додому, а її хтось уже чекав.

Не з порожніми руками чекав, а з пістолетом. І коли дівчина вийшла з таксі, направилась до підворітні будинку, прицілився туди, де серце мешкає. Право, хоч грудь огромадна, то легко було прицілитися. Бабахнув. А Рая з шпильок звалилася тільки так. Кілер побіг до замовника по зарплату.

Перелякана Рая трохи полежала, одкрила приклеєні вії, помацала місце, де її стьобнуло і нічого. Головне - жива іще. Дивиться тільки дірочка і з 20 грамів крівці виступило. Бігом на станцію швидкої допомоги.

- На мене був напад! У мене стріляли, ось дірка і кров, - розповідає лікареві. - Докторе, рятуйте, аби я не збіжала кров'ю.

- Розперізуйте свою... ее ліфчик, хай побачу... Ого-ого. Безсовісний кілер! Такі багатства і стріляти!?

Доктор оглянув постраждалу. Нема кулі навиліт і дама не скаржиться на болі. Що за дідько!

- А ви, пані, вибачте за запитання, при своїх персах чи? - обсервує грандіозний бюст дивної пацієнтки.

- Мала я груди афоризм, а тепер трошки собі підкорегувала.

- Ой, трошки! - вихопилось в лікаря. - І добре зробили, що "трошки". Якби, пані, не силікон, то вам би вже дзвони заграли. А так, видко, куля заплуталася в тих силіконах і до серця не дотягнулася. Ви щаслива... Зараз ми ту сліпачку, поки ще дірочка є, витягнемо і ви - повна безпека. Хоча з такими чемоданами, пробачте, я селюк, ходити поміж наших віагрованих салом мужиків - велика небезпека. Затямте собі. Не зваблюйте силіконами чоловічий корпус.

- Але то мій бізнес.

- Ну дивіться, аби вас той бізнес не залободав у домовину. Купіть собі пістолет, щоб на всякий випадок.. Силікон - не бронежилет.

Рекомендацію айболита Рая виконала. Пушку носила в тому сховку, який укржінки мають традиційно за вогнетривкий сейф, де з віків ховають усе найдорожче, в тому числі і гроші - у пазусі.

Відтоді перелякана Рая лягала спати з вогнепалом - спала з пушкою під подушкою. Без пістолета і до туалету не наважувалася у місті піти. Часи вогнестрільні. А вона вумен дуже.

Один бізнесменчук зачастив до пані Багата Грудь. Наче й по ділу. Заходився коло вумен облизуватися, вумничати, аж поки не заліз рукою у пазуху твердь силікону перевірити.

Він рукою туди, а там - ствол. Зі страху руку вихоплювати, зачепив за спусковий гачок. Як бабахне! Мати мила!

Поранила куля нападника у праву руку. І він хутенько змився. А якби не постріл, то зґвалтував би красуню.

На цьому пригоди райських перс Раї не завершилися!

За Раєю наче чорти гналися і капостили, наче хотіли її прибрати звідси до себе на дачу. Щойно після цього випадку їхала автом і втрапила у дорожньо-транспортну пригоду. І вже їй в очі заглядав кінець світу, але бюст знову прийшов на допомогу - послужив подушкою безпеки, узяв удар на себе. Правда, груди сильно пом'ялися, але врятували життя.

От що то є повна пазуха силікону.


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS