Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ХАБАРІОЗ

Чиновник може обійтися без сексу, без окулярів, без відпустки, без премії, але не без хабарів.

Брати чи не брати? Ось головне питання філософської доктрини нашого чиновника! Від цього залежить і бути чи не бути чиновникові.

Параграфченки ж бо однакові, що у Львові, що в Кийові, що в Лоханську.

Як хабарів не береш, то звідки здоров'я береш, на широку ногу живеш?

Якщо хабарником вродився, то з цим синдромом і помреш.

Іще такий не вродився, щоб від хабарів сам вилікувався. Це міцний різновид наркотику! Навіть гратами не виліковується.

Один мій знайомий - Яків Педеве - курити кинув, пити, до чужих жінок ходити, а хабарі брати скільки не кидав, не зміг.

Один тиждень витримав - не брав, та захворів. Тиск підскочив, аритмія серцева, спазми шлунку, тремтіння рук. Забрали в лікарню. Ніяк доктори не могли встановити діагноз. Аж головний лікар, спец цього діла, бо й з ним таке буває, коли у відпустку йде, хабарів не бере: тиск скаче, шлунок починає барахлити, бо збивається організм зі звичайного ритму, - виставив точний діагноз: хабаріоз хронічний з токсикозом, тобто такий, що ним Педеве отруївся.

Медицина проти хабаріозу безсила. Нічим не могли порятувати бідаку на лікарняному. Організував головний хабародавця, щоб тиск збити і наказав Педеве негайно йти на роботу. Лише, коли Педеве приступив до виконання обов'язків, двічі спожив подвійну дозу хабарів, тиск стабілізувався і всі решта недомагання - як у прірву.

А ви думаєте, чого чиновники, коли йдуть на пенсію, відразу розбалансовуються, зазнають нападів всіляких недуг? Та того, що перестали брати. Побори - найкраще лікарство для підтримання нормальної роботи чиновницької братії.


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS