Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ОБНОВИ

- Максиме, а чи не пора нам купити нову посуду, бо ж зашкробана, як стара голова, то з нею мороки, коли мити. Хіба собі винайми нову жінку, щоб з нею возилася...

- Ну-ну. Без хамства, Пісенько моя. Вже так і бути. Купимо набір з нержавійки, щоб на всі випадки життя. Тільки щоб ти не каструлі використовувала, якщо я прийду захилитаний, як помічне від голови.

Згодом знову Пісенька:

- Посуда, Максиме, класна, та кухонний набір нікудишній таки. Підійшов би до цеї посуди сучасний, з німецьким ексклюзивом.

- Буде тобі з ексклюзивом, почекай трошки, щоб грошенят іще збити.

Але й після ексклюзиву Пісенька не вгамовується. Заздрість спокушає.

- Люди плазмові телевізори купують, а в нас допотопний, екран як мишаче око. Пошкодуй свою Пісеньку і свої очка. Та купи з широким екраном, та й на лапках, з квадрозвуками, щоб сусіди не чули, коли ти додому приходиш під градусом, щоб глушив оп'янізм...

Лежить Пісенька на канапі, дивиться японський телевізор і щебече до Максима:

- Сусіди нову меблю придбали, Максику, англійську. З таким ліжком, що можна спати вкругову, зі змазкою, що не скрипить за ніяких обставин, а коли хтось хропе, збудить. І з таким масивним столом, що ним можна накриватися на випадок японського землетрусу. Заліз під стіл, і хай світ валиться, а тебе не зачепить, стіл витримає дві залізобетонні плити. Як ти дивишся?

- Ну... Припустимо, позитивно. А хіба в нас передбачаються землетруси?

- Всіляке може трапитися...Чогось люди купують протиударні меблі.

- Нема питань, аби тільки гроші, Пісенько, то й купимо. Я за оновлення. От поїду на заробітки, тоді й змінимо меблеву обстановку.

Подався Макс за три кордони на роботу, заробив не тільки, але й ще дещо там собі підшукав.

Та не вгомонюється дружина. Ще їй бажається обновити старого "Москвича" на "японку "Тойоту", знов до чоловіка присмоктується.

- Вуйко "тойоту" за 170 тисяч гахнув! Чорна, лискуча. А в нас квартира сяє, телевізор плазмовий, баняки - нержавійка, а ми - на драндулеті. Не пасує!

Знов збирається Максим в закордоння, знов чорно-темно гарує, аби оновити домашній гардероб.

Купив нарешті "Тойоту" з обрізаним задом і бампером з нержавійки. Називається хачбек

Тішиться Максим обновами, котрими нафаршироване помешкання. Усе довкруж сяє і виблискує, але щось той каструльно-меблевий пейзаж псує. Придивився, а дружина - антикваріат, ніяк не вписується в букет пишного домашнього інвентаря. "Треба Пісеньку міняти, - стукнуло в голові, - сяючу квартиру оздобити жінкою-нержавійкою. Щоб повний комплект!".

Максим слів на вітер не кидає.


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS