Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

КУФЕР ГРАЄ, ШАФА СКАЧЕ

- Ти саділ горіх што там ит кардай? Ти маєш під фікном квітник ит маєш рози, рожа несєдобнаф, нюхай ти чево сюда припір. Горішкіф захотіф. Маєш гарєшки дфа в штанах, то й буде ф з стебя, - ганьбив Шпіц чергового заблуду - колишнього служителя муз школи естетичного виховання, самозваного композитора. Музагет, відколи дружина подалася в Європу давати лад італійським срацюганам, і в неї все було "бабене" (окей - добре -авт.), сидів на голодній пайці, що чистила йому кишківник, бо пенсію, як це заведено серед служителів Муз, пропивав, а казав колегам по келиху, що дотримується протигастритної дієти. А горіхи, як йому нарадили, помічні від усякої хворобні, тому, аби з меншими затратами, пішов під нічийний горіх.

Шпіц, у якого вже нерви здавали, скочив з балкона на дерево, зліз на землю. І штовхав у крихку спину непроханого гостя з-під горіха.

- Ги, перше державну мову вивчи, а тоді будеш "иткардай"... Губи як у верблюда двогорбо відвисли... - старався допекти, витручуваний за срібне коло горіха, музівець, бо він, відий, на нервах умів грати ліпше, як на гармошковім інструменті, а ще ліпше грав у карти. Горіхи командір відібрав у нього разом з целофановим мішечком.

- Ходи сюди! Віддай пакет, "генерал"! - лагідно попросив Музагет у свавільника.

- Слово "генерал" розчулило командіра і він висипав горішки в свою запасну військову торбинку, віддав власність баяністові.

Не визнаний композитор з горя замкнувся у квартирі, взяв до рук свого єдиного співжителя - баяна "Івана" і почав творити пісню "Ой ти, конфлікте, із Шпіца зерня... Ти є гузиця з колючим терням".

- Той москалиско туво буде нам диктувати? Якби я не був з Одеської області, якби мене туво не обзивали енкаведистом, а в Одесі бандєровцем, я би тобі... - обурювався в кулак працівник імперії Муз, пожбуривши "Івана" на канапу. - Я з тебе шкварка зроблю, драна мафіозо! Куфер грає, шафа скаче - нівроку собі!


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS