Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ЯКЕ КУПУВАйЛО, ТАКЕ ПРОДАВАйЛО

- У вас несвіжа риба є?

- Що? Ви звідки знаєте, що наша риба несвіжа?

- Бо я читаю несвіжі книжки. У мене кіт Малорос. Так отой барбос їсть тільки несвіжу рибу. З душком. Я ото сотню магазинів оббігав і ніде не знайшов жодного "запашного" хвостика. Все свіжуньке! Я читаю несвіжі книжки, з душком і мене тягне від них на несвіжу рибу. Бере з мене приклад Малорос. Або я - з нього.

- А чого кішка Малорос?

- Він нявчить на суржику, з харківським акцентом.

- То що вам подати: несвіжу книжку чи несвіжу рибу?

- Я що у вас є яке заплісніле чтиво? Я беру таке у крамниці вживаних товарів: Секунднахір.

- У нас все несвіже. Ми спеціалізуємось, бо всі ніші в торгівлі свіжиною зайняті. Несвіжу рибу ми загортаємо у несвіжі книжки. Або навпаки. Несвіжу рибу фаршируємо несвіжими книгами.

- Будь ласка. Для мене несвіжу книжку, а для Малороса несвіжу рибу.

- На стадії дикого капіталізму перебуваємо, тому тільки капіталізм свіжий. Скільки вам зважити книжок? Детектив? Любовний роман? Фентезі? І на якій мові?

- На свій смак. Але ви книжку поріжте, бо я, коли прочитаю, то викидаю через вікна на вулицю. Аби кого не прикончить, ну пішохода якого хирлявого пліснявою духовністю.

- А міліціяни вам не виставляють претензій? Комунгосп?

Книги, що випадають з вікон, людей зацікавили. Книжки підбирають і залюбки читають. Ще й запитують, коли викину продовження чи закінчення. Декотрі цікавляться, коли буду викидати меблі, щоб напоротись на диван. Поет Ямб Дерлібрський просив узяти і викидувати його книгу "Гробіли прилетіли", для реклами. Бо інакше не беруть. А коли викидувати через вікно, читачі в захоплені! В такий спосіб книга добереться до голови читача. Щоправда, міліціянти впевнені, що книжки дестабілізують в місті обстановку.

- Заходьте. Може, скоро буде свіжа акулятина - депутати. Вибори на вусі.

- Обов'язково зайду, щоб подивитись і понюхати свіжих обранців. З Малоросом зайду. Якщо будуть недорогі і з запашком, то й куплю два штуки. Чи вони будуть на вагу? Захиснички народу - товар засмерджений!


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS