Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

ЗЕЛЕНЕ ГОСПОДАРСТВО

Прилучилося до волоського процесу і "Зелене господарство" міста, що у рік кризи остаточно посиніло, бо не до зеленого господарства було владі. Навіть його начальниця того року світової економічної кризи схудла на 15 кг. І вже її по місті возив не п'ятитонний ЗІЛ, а тритонний ГАЗ з 1975 р. народження.

За розпорядженням міської ради працівники "Зеленого господарства" готували диверсію, бо з горіха при умілому зрізі можна би настругати трохи дощок, придатних на модні нині горіхові меблі для усопших мажорів. Ці меблі-лодії, на противагу іншим, кімнатним меблям, котрими були забиті крамниці, мали шалений попит. Тари для померлих у рік глобальної кризи страховенно не вистачало! Навіть дуплаві тополі йшли в діло.

Дерева, позрізувані на старому цвинтарі, проблеми теж не погасили, але завдяки цьому відкрився з цього кладовища чарівний пейзаж на колекцію гір. Комунальники, хутенько зорієнтувавшись, почали за це брати від штуки нового мешканця фанзони мертвих на 50 грн. більше.

Та всі їхні наміри були марними. Їх випередили! 13 жовтня, хоча напередодні небо було акуратно підметено, сніг нечуваний повалив. З православного, видать, неба, Московського патріархату. І валив, валив... Цілісінький день і ніч валив! І край привалив.

І вранці на Святу Покровоньку містичі побачили небувалу в наших краях пейзажну лірику: сніг позгинав, поламав хребти наймогутнішим деревам. Горіх, що став ненароком дуже популярним серед населення, загордився, не хотів схилятися перед снігом і той йому показав де раки зимують - порозчахував, почімхав гілля. Тільки стовбур, стирчаки з конарів оголеними куксами простромлювали похмуре небо св.. Покрови. А на балконі, бачачи золотисто-зелені вітки, що валялися на снігу, скавулів і сомплав командір Шпіц... Хамишини перестали хамити! І "пернатим" "заклинило дзюбки". У Адама Патичка вуса зів'яли, в композиторки Тореадори Шнель заголовок для супроводу природного лиха вже був готовий "Бідоголосся". Баба Куріца, аби підтримати людський розпач, пустила свою курочку на юшку.

Тільки голодний Лодзьо Мічурін, незважаючи на "облом природи", виконував якийсь танець ескімосів, роблячи навколо зламаного дерева гнучкі кола.

драйвтеатр голосів


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS