Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 
Зміст Попередня Наступна

СИН ЛЕОНІДА БРЕЖНЕВА

Вже у газеті "Свіча" я зарихтував ще один першоквітневий жарт, що мав розголос і попит в електорату. Сотворив побрехеньку про сина Генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Ілліча Брежнєва, який, будучи у званні генерала, проживає у Москві, а родом з Болехова. Він народився під час світової війни, коли штаб 18-ї армії Збройних сил СРСР дислокувався 1944 р. у Болехові, а на будинку, де "зачато генералом генерала", було в радянський час встановлено і меморіальну дошку. В цьому будинку тимчасово під час наступу совєтських військ на захід, справді мешкав генерал Брежнєв-батько. У музеї довший час зберігалося навіть металеве ліжко, на якому дорогий Леонід Ілліч "спав з болехівчанкою", деякі його речі.

Люди про то все знали, бо бачили героїчне ліжко, що розміщувалося на той час у музеї - у нинішньму приміщенні міської ради. При написанні жарту, я все це брав до уваги, тільки добряче розбрехав. Ніякого ж кохання між Брежнєвим і болехівчанкою не було. Для преконливості у газеті я навіть розмістив портрети шанованих людей. І "син" був схожий на бровастого батька.

Газета з неординарною інформацією і фотосвітлинами двох схожих між собою Брежнєвих стала сенсаційною. Болехів захорохорився, зародичавшись з сином Генсека, якого привела на світ болехівчанка. То дарма, що Леонід Брежнєв скочив у гречку... Чий бичок не скакав би, а телятко болехівське. До того ж те "телятко" пообіцяло містові солідну грошову допомогу і зустріч з односельчанами.

Більше того, на цю втішилку купилися інші газети, радіомовлення. І рознесли першоквітневий жарт як істину по українських теренах, розвінчуючи аморальну поведінку чорнобрового вождя могутнього СРСР.


Зміст Попередня Наступна

(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS