Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Шкіц-автобіографія

Воєного розливу.

Син босоногих злиднів.

Тато мій - Яким Данилович - бачився з Францом Йосифом, то ми з цим цісарем трохи родина.

Ландшафт сім'ї був надто веселий, якщо не сміховенний. Дев'ятеро дітей на п'ять арів подвір'я і 20 арів присадиби. Зате у нас був багатий вітамінний стіл: у меню - бруква, ріпа, бульба толочена, товчена, печена, в мундирах, краяна, в клюцках, пляцках, бульбованиках, капуста, фасоля, біб, горох у всіх кулінарних ракурсах. Хліб винятково чорний з остюками, грисом і подібними корисними добавками. Тяжке на шлунок їджені: мясо, сало, яйця, цукор вживано на великодні та різдвяні свята. Те, що ремигало, квичало, кудкудакало, гелготало, - продавалось.

З цнотою тверезості розпрощався на 14-му році життя.

Позашлюбний, позаштатний, позалітературний письменник-початкіець з 40-річним стажем. Літератор шестидесятник, бо першу книжку пожбурив-видав у світ, коли розміняв купюру 50-річчя.

У писанні швидкий: афоризм на пять слів можу писати й 10 років.

Добре знаю алфавіт, користувався усіма буквами, деякими навіть по кілька разів досить вдало.

Автор 729 тисяч крапок і ком, понад 5 тисяч тире тощо. Проте ці знаки є для мене не коханими, а знаками спотикання. Автор безлічі помилок, які і в цій збірочці слід вважати недійсними.

Кавалер ордера на трикімнатну квартиру.

Член-кореспондент газети "Свіча". Сміхпрацівник на громадських засадах канадського українського гумористичного журналу "Всесміх".

На моїй творчості виховалось не одне покоління мишоподібних гризунів.

Головатий. Голова 62 розміру. Тому ношу її 40 років у одній і тій самій смушковій шапці, водно шукаючи на базарах, в крамницях подругу для своєї макітрані, отже, взимку мерзну у вухи, сиджу дома, псую папір.

Любитель крутих бутель- і бабельбродів. Люблю столи з цікавими закусками. Тому й натхнення часто-густо доводилось черпати з келишка, склянки, гальби жінки тощо. Тепер п'ю тільки з бутля знань, та з аптек.

Спілкуюся і на одній з народних мов - недрукотабельній: хулішівці-яричівці, яку дітям до 16 років вживати заборонено. Моє слово - сміх.

Улюблена радіопередача: прогноз погоди.

За все життя мені приснилося кілька добротних снів, а то все - браковані. Щастя, якщо таке трапиться, ношу навиворіт, щоб надовше стало.


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS