Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Райці і яйця

Колись яйця були в офсайті, тобто поза політикою, а тепер націо-нальною зброєю, як у руских газова труба. Яйця роблять політику. Ними не розкидалися, як нині. Розповідали у моїм ріднім Центрі Європи: зібрала одна бідна сімя 200 штук яєць, щоб продати, а за виручку дітей приодягнути до Великодня. В той час йшли центральноєвропейці спро-дуватись аж за 25 км., до м. Стрия, пішодрала. Вставали опівночі, мішки в руки - і вйо. Вийшов той селянин в пітьму, а ввечері колов дрова, ковбан залишив посеред двору, то коли зробив від порога кілька кроків, зашпортався і, щоб не впасти, гепнув яйцистим мішком до ковбиці, то яєчні було на півсела. І стільки ж нещастя, і сміху, на десятиліття.

Нині яйцями розкидуються, що гей га! Яйця нині у велику політику затесалися, тому багатьом заважають, а не тільки танцюристам, як то було, коли танці були іще танцями.

Насамперед яйця урядникам заважають. Їх вони бояться, як браконьєри Грінпісу.

Контужений яйцем, високо літати вже не здатен.

А почалися яйцедрами з Івано-Франківська (24.09.2004), з яйцеатаки на проФФесора, тодішнього прем'єр-міністра Януковича, якого, як писали ЗМІ, почастували «не то тупим предметом, не то металевим підшипником».

Звідтоді яйцеперегони зустрічати жовтками і білками інших політиків. Застосування яєць як "булижника сучасного українського пролетаріату" (колись, як відомо, цим був камінь) супроти всіляких витівок україножерів стає традицією.

Пьотр Сімоненко мав нагоду відчути теплий яйцеприйом у Львові.

Яйцеатаку здійснено і на Юльку-свистульку...

Сама секстрасенска Марійка Тлуста Гострадамус і Мішель де Нострадамус у своїх катренах передбачливо прорікнули: "біле з жовтим його звалить і він упаде." І так сталося і ще неоднораз станеться. Хвала вам, Яйцепровидці!!!

Пригадайте, як 2007 р. у Києві ще одного антиукраїнського "танцю-риста" Миколу Левченка з Донбасу - депутата Донецької міськради - частували яйками. Цей чоловік, до того з чисто українським прізвищем, ричущо-ядучий цербер "русского язика", топтальник української мови, проштовхнув через сесію міськради проект про захист у Донецьку (!???) "могучего", і сесіянти виділили на цю антиукраїнську справу з бюджету 150 тис. Не яєць, а гривень...

І співакам яйця заважають. Халтурним, що пають і танцюють на іноземній мові. Яйця замість оплесків! Колись викликали "на біс" тепер "на яйця".

...Приїхала у Тернопіль відома співачка, тверда русская язичниця Наталья Могилевська з концертом. Тамтешні фани - хлопці із місцевої організації "Тризуб" - привітали її яйцями ". Домашніми, курячими. Не пошкодували заплатити за квитки на концерт по 170 грн., але в пуп-діву, яка саме співала пісню "Етот танєц", шпурнули запортками, котрі, однак, не заважали співуньї додрижати концерт, ще й накивати пальчиком на гля-дачів: мовляв, "не отримуватимете хороших концертів через отаких іді-отів".

Баба з воза, кобилі легше!.. Насаджувати чужу пісню, яка й без того зас-мерділа атмосферне повітря України вщерть, тернополяни не дозволяють, і, очевидно, мають рацію!

Щирі українці, яких інакомислящая попса запопсярила, змушені вдаватися до крайніх заходів, щоб хоч якось привернути увагу і влади до "поющого безпердєдєла"...

Тому йдуть в роботу яйця, бо - найдешевші набої... Ах, лента за лентою, яйця подавай... І ця зброя, либонь, й в найближчому майбутньому застосо-вуватиметься у боротьбі з україноненависними тупими предметами.

Чув, ферми вже є по вирощуванню розривних політяєць, із зміщеним центром. Щоб як пригостив, то й яєчня тобі.

Колись було модно бити по пальцях, тепер яйцями по укрхохлкитайцях!

І наостанок пропоную:

Запровадити звання Герой України по яйцепадінню. Орден Ярослава Мудрого "За заслуги перед Яйківщиною".

Перейменувати колишній Ів.-Франківськ на Яйцівськ.

Курси організувать по яйцекидалах, паралельно і по яйценаябуваннях.

Яйцекулемет сконструювати зі стрічкою на 20 лотків яєць.

Балістичні яйцракети середнього радіусу дії.

День Яйця повинен стати всеукраїнським яйценосним біло-жовтковим святом.

Змагання по метанню яєць мають бути - національним видом спорту, а в майбутньому - олімпійським. Сплітати переможцям лавровий вінець із яєць.

Яйця наступають. І врятують Україну, як гуси - Рим!

Сила нації в яйцях!

Хапайтеся, громадяни, за яйця, якщо хочете добра нації.

Слава ЯЙЦЯМ!


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS