Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Тачка - любов моя

Престижні "тачки", як і дачки - любов не тільки українського політичного бомонду. Чорними, очистими, потужними тарантачками з шкіри пнуться, але обзаводяться бізнесменчуки, крамарі, торгівці та багато іншої грошовитої братії, для яких чорний лімузин - вершина щастя, земні небеса.

Серед політичної еліти держави катати свою персону та наближених до достойного тіла дешевшою "лайбою", ніж 100 тисяч американських доларів - вважається мало що не ганьбою.

Наприклад, нардеп, найрегінальніша фракціонерка Партії регіонів, велика вболівальниця за щастя народу Раїса Богатирьова катається на суперсучасній тачці "Порше Каєн турбо", ціна якої лише мільйон гривень.

Стовп серед стовпів українських багатіїв нардеп-донець Ринат Ахметов запрягає аж два броньованих "Мерседеси"- двійнята. Ці шикарні машини однакові ззовні, зі схожими номерами... Звичайно, на двох "мерсах" водночас цей панисько не фірманить. Це робиться для безпеки коштовного олігарха з метою заплутати "мисливців" за дорогоцінними особистостями, - усіляких кілерів, снайперів, стрільців.

Ще один з орлів Партії регіонів Б. Колесников газує на сьомій моделі BMW, його сподвижники В. Хомутинник, Тетяна Засуха кохаються в чорних мерседесах класу S.

Надають перевагу маркам цих "колимаг" і нашоукраїнці П. Порошенко, О. Третьяков, М. Мартиненко, Р. Безсмертний. До мерседесолюбців нале-жить і Ю. Тимошенко, щоправда, їздить на старому "Мерседесі" S- класу, броньованому.

Ще одна когорта високодостойників роз'їжджає-фарить на іномарочних джипах. Зокрема, Йосип Вінський, Микола Катеринчук, Олександр Турчинов...

Кажуть, що саме через це й вітчизняних "запорожців" не фарбують в чорний колір, щоб не плутали з "мерсами", щоб, не дай Боже, не урвали честі сильним світу українського.

Але народ дає собі раду. Нині у нас без тачки ніхто не обходиться. Її можна придбати й за всі 260 грн. в будь-якому господарському магазині держави: "Мерседес -кравчучка" - одно колесо два ручка, "Джип-кучмовоз" - под навоз, "Плющовоз-лиховоз". Ці трансзасоби найбільше водяться в простолюду, бо не дорогі, працюють на природному фасольово-гроховому газі власника, і в штанах тепло під час руху. Та й , що дуже важливо є, - не псують шановного демократичного повітря. І не треба на права здавати, даішникам хабаря давати, техогляди платити, аварію не вчиниш, кон-венцію ООН не порушуєш щодо забруднення атмосферного повітря вихлопними газами... Хоча, зрештою, й життю теж цей вид транспорту загрожує - покатаєш такою "тачкою" день гній на грядку,- руки відпадають, коліна починають погинатися в різні боки...

Якби не ці тачкарі, то би й ті, верховні мерседесці, не ганяли навіжено, не полошили знервонаний електорат.

Отак і будуєм суспільство рівних можливостей - тачкарів. Тільки одні катаються на кравчучках, а інші - на мерседесах.

Справедливість, я на сорок вісім!!!

2007 р.


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS