Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Кінська дієта

- Міцько почав уже так ржати, що най сі сховає Содукова кобила.

- А ти менше підкладай, то не буде по чужих бабах шарити.-

- По яких бабах? Я лігаю спати, а він по баняках шарит...Сів на дієту, до того ж кінську.

- Тому й ірже, від доброї їди його огерит, на скакотеку тьигне...

- Якби ж, Оксано, якби... Якщо посидит на тій кінській дієті, ще зо два тижні - копита відкине. Як Божий день! Ади, то від реклами. Прийшов ось-дечки зранесенька до мене і каже: "Дивисі, Марусю, кінь овес в основному їсть, а який моценний. Переходжу і я на овес і бураки. Весна - авітаміноз. Газета пропонує на сніданок їсти вівсянку з медом на перше, на друге - хріновину: бураки з хріном, посипані вівсом, а на десерт - компот з проро-слого вівса.

І почалося!В обід вівсяні печенька, подрібнені гілочки конюшини з ложкою калини. "Геркулесом" залапшив. Лише за вухами тріщит...

Я йому співаночку" Наїламсі "геркулесу" іскинулам тонну весу…" А він - нуль по фразі. Хрумкає свій овес... На вечерю зрихтував собі вівсюкову зупу і кінську кувбасу - ружову, задовбану добавітєлями, тіпа ковбасного вироба. З вівсяної соломи чай. Теребить, як січкарня, аж страх бере.

Четвертий тиждень на вівсі, гей! Схуднув, дістав чи то мотелицю, чи кобилицю... Орати треба грядку, а він носом оре подушки на канапі, підня-тися не годен, то вітрісаю го разом з постіллю. Тогди, як сі вдарит до підло-ги ребрами, схарапудится, пофуркоче і знов п'є воду з вівса. Мала-м огира в хаті, а дієта зробила з нього кволяка, шкапу. Хоч до стайні заганяй. А всьо від реклами!

Марійка ТЛУСТА


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS