Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Містер Хвістер, або корова "Тойота"

- А чого то, Василю Юрковичу, ваш сусід Енгельс Тимошонка так икає, якби води з шутром у писок начерпав?

- Бог його покарав. Адивіть, у роки становлення нашої держави подався на легкі модні хліби, як то тисячі робили: записався у спілку патентованих злодіїв.

- Ну та й що?

- Від тої тяжкої роботи й почав заїкатися. Знаєте, шо люд при Есеерії марив легковими автами, бо то був найбільший і милий серцю дефіцит. Як тільки постала Україна, кинувся на машини: скуповував авта, чистив Європу від автобрухту, аж пір'я летіло. Але Тимошонка не хотів їхати кра-сти машини за границю - далеко і дорого, а його закачує на наших гуцен-стрітах, то що казати про Європу... Та й нащо за границею шукати собі тюрми, коли дома тих гратів, хоч ріки загачуй. Ото він і спеціалізувався на крадіжках. Вкраде авто, сховає у вуйка Циндойлика, а тоді пише любовні листи власникові легковички, що може помогти повернути пропажу. На тих поверненнях мав добрий навар.

І ось якось Тимошонка вночі завалюється в один з гаражів коло нового мікрайону, що на відлюдді...

Ніч була петрівочка - в око стрельни хоч. То мав намір знов потішити свою велику кишеню за рахунок інших. Але гаражі поплутав. І сталося те, що сталося. Відомкнув він невибагливі замки на дверях автостійбища і - всередину. Аж тут, ні сіло впало, машина його як вріже по зубах, вмився кров'ю, кілька зубів - так і хляпнуло. Що за диво? Він ще не стрічав такого замка, аби бив поза вуха. Але не відступався. Він удруге до гаража, а нечиста сила знов, як дасть копняка у черево.... Мати божа! Авто копається? Не було куди діватися, то блимнув ліхтариком, хоча це загрожувало бути поміченим. Патоньку, коли вгледів шо то за рогата "тойота", мало сам з копит не звалився. Виявилося, замість авта стояла корова. Переляканий і сконфужений ударами, невдачею злодюжка дав драпака із місця злочину.

Відтоді Василь престав "займатись автосправою", бо ж і міліція поплутала. Власниця корови заявила у міліцію, що її корові Марійці, яку вона за браком стайні, тримала у гаражі, аби не простоював, і мала намір за продані молоко, сметану, сир заробити на "тачку", злодій зробив бубу: задню ногу вивихнув. Може, корова, коли відбивалась від непроханого нічного гостя, сама нанесла собі тілесні пошкодження, піди тепер розчовпай! Енгельс на той час за крадені харчі наїв карчило і важив 130 кг.

Слідчі відкопали Тимошонку у райлікарні (вибиті зуби знайшли на місці злочину і по зубах довели його вину) та й оштрафували за нанесення тілесних ушкоджень корові на солідну суму і за завдану моральну шкоду, і за намагання згвалтувати Марійку (зоофілія) довелося відповідати, накраденими грішми відкуповуватися ...

Відтоді злодійське ремесло закинув, і почав заїкатися - плете, як небіж-чик ногами, ще й на додачу тепер Енгельса прозивають: містер Хвістер.


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS