Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Із записок фенолога І. де Курчамаць, або Пронос погоди

У грудні передбачаються невеликі опади у вигляді золотого дощу - тринадцятої зарплати, що призведе до підвищення температури у більшості місцевостей до 40 градусів за Бахусом. Одночасно очікується підвищення сопливості. Інтенсивні опади у вигляді пяних.

Ночами рожевий дурман і голозадиця. Але водіям все одно варто бути обережними за кермом. Адже, тихіше їдеш, менше даїшникам платиш.

Підвищення температури можливе на замовлення уряду.

У другому таймі лютого вітер південно-північний, з перервами на обід, принесе з далеких країв на своїх крилах кілерів...

Вітер свистатиме і в кишенях. 25 копійок на дірку... У спідницях порив-частий до помірного. Пориви наглості. Швидкість - сто доларів на секунду.

Різке похолодання перед отриманням заборгованої платні. В холодильнику нуль градусів.

На початку березня розпускатиметься і гарно цвістиме мафія чорна і корупція зелена у зв'язку з доларовими смерчами, що пронесуться над США. З барлогів вилізуть політичні динозаври усіх мастей. Акули-олігархи ковтатимуть рибку-бздирку по всьому фронту.

Передвиборні солов'ї-щебетали щебетатимуть, не стихатимуть. Роз-лиються потоки пропагандистських пісень-промов, у брехливе море понесе повінь, у якому тонутиме електорат. Смог брехні окутає населені пункти, що не буде чим дихнути.

Антициклон насуватиметься водночас з відморозками від влади.

Рясні опади обіцянок перед початком виборів. Грози-погрози розвіють припарки одобрямсу. Інтенсивне розмноження паразитів-політологів.

У травні пронесуться післявиборчі смерчі протестів, особливо у Кийові. Локшина на вухах різко піде в ріст.

Борщові відлиги замінять алкогольні. Майбутнє в тумані.


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS