Автобіографія ::: Творчість ::: Контакти
 
 

Клуб знайомств

Озовися, моя доле

1. Молодий джентльмен (65 літ), віруючий, баран, з світлим минулим, освіта непочата вища познайомиться з маломовною жінкою похилого віку (не старшою 35 років) без дурних звичок: зустрічати чоловіка з качалкою, коли в нього і без того з-під ніг Земля вислизає, вимаганням нічних, получки, коли на похмілля нема гроша, подарунків тощо.

Пісногрудих, і пазуристих, прошу не турбувати.

2. Суверенна незалежна самостійна гарненька гладуха степової зони України шукає об’єкт такого ж плану, щоб створити міцну конфедераційну сім’ю. Відповім на фотографію суб’єкта підприємницької діяльності віком 35 років, якщо фото не ретушоване. А також – на змістовний лист, якщо в нього буде вкладено не менше 20 доларів. Інвалідів розумової праці прохання не турбувати.

3. Працеустойчивий, диванотерплячий, без шкідливих звичок: після випивки закушувати, дякувати, коли нема за що, їсти тричі на добу. Вигляд маю комфортно-дистрофічний, тому до коханок не ходжу, тим більше, коли надворі вітер. Буду щасливим, коли познайомлюся з дівчиною, у якої на лице симпатичні дані: квартира (може бути власний будинок), авто, багаті родичі, дача в Криму і коханок в гробу. Глибокодекольтованих і розпіркатих прошу не турбувати.

4. Потрібен для співжиття принц на білому “Мерседесі” або “Опелі”. Мені 30 років, гарна дикція тіла, вага без коштовностей в межах норми. Люблю читати мораль, співати дифірамби, малювати повітряні замки, слухати музику сфер, ловити кайф і в каламутній водичці, на все дивитися крізь гроші. Улюблений вид спорту баксобол (лічба грошей). Фотографія вашого будинку з видом на море (Кримські гори) пришвидчить наше щастя. Інвалідів сексуальної революції прошу не турбувати.

5. Член різних товариств, за гороскопом Телець, шукає “корову”, щоб бути її любим телятком. Може бути й сварлива. У мене понижений слух, так що сварок не боюся. З радістю розділю на двох заощадження. Житлом і двомісною могилою забезпечений. Є в наявності поряд іще одна запасна вільна могила для можливого коханця. Хто на такі розкоші пристає, прошу дуже.

6. Розкішних форм, чарівної вгодованості женщина шукає свою другу половину, згідна вийти за батька-героя, якщо він на дітей отримує солідні аліменти. Усе в мене є крім зубів. Знімаю стружку, стреси легкими предметами, без нанесення тілесних ушкоджень. Гарно, з духовим оркестром поховала (за їхні грошові збереження) трьох чоловіків. З музикою поховаю й того, хто відгукнеться на мої параметри. Не обминайте свою долю.

7. Син юриста і кухарки за національністю, ще дійсний, а не почесний член дівочої акадамії еротичних наук і солодких мук, зніме трикімнатну жінку. Проблеми зайвого розуму не турбують, запарі в голову не заходять. Ісповідую життєве кредо: їсти удвох молоде курча краще, ніж самому стару курку. Фото і рік випуску вашого легкового авта прискорить нашу зустріч.

8. Прагну створити сім’ю на три персони. Нас уже двоє є, потрібний третій. Люблю слухати казки про любов до гробової дошки, теплі компанії, теплі моря, підтримую теплі відносини навіть з ледве теплими. Нічого не боюся в цім житті, бо був вісім разів жонатий, не з своєї вини. Згоден одружитися й на однокімнатній квартирі з непорожнім гаражем, і з непорожньою пазухою (маються на увазі гроші), усе решта не відіграє ролі, бо я сам режисер домашніх сцен.


(с) 1993-2017, Іван Ярич, Всі права застережено
Зроблено: DOTLABS